Soutěže pro akvaristy

Nejen pro soutěživé akvaristy občas připravíme nějakou soutěž o pomůcky, které se vám mohou hodit. Najdete zde aktuální soutěže, vyhlášení výherce pak bude jak tady, tak na Surpanu na faceebooku. Šance je velká, tak proč nezkusit štěstí?

Na této stránce se zobrazují pouze aktuální soutěže s jednoduchými podmínkami, které je potřeba splnit. Nejčastějšími výhrami jsou hnojiva pro akvarijní rostliny, ale mohou se objevit různé ceny spojené s akvaristikou.


Nová soutěž o AquaGrower Mineral Balance

Jak se zúčastnit?

Stačí správně odpovědět na tři otázky a odpověď napsat pod tento článek do komentářů (komentáře se objeví až po ukončení soutěže – aby se nedalo opisovat ;-)).

Do komentáře vyplňte svůj e-mail (nebude viditelně zobrazen), na který vás budeme kontaktovat v případě výhry a celé jméno – bude zveřejněno v tomto článku, budete-li vylosováni.

Všichni soutěžící se správnými odpovědmi budou zařazeni do slosování, které proběhne v několika následujících dnech po ukončení soutěže. Soutěž probíhá od 11.11.2023 do 25.11.2023 23:59 hod.

Tuto výhru získává: Lenka Mekyšova. Gratulujeme!

Výhra bude následně zaslána výherci dle jeho výběru na výdejnu zásilkovny.

O co se hraje?

Soutěžíme o minerály do akvária: 1x AquaGrower Mineral Balance GH/KH 350g pro osmotickou, nebo velmi měkkou vodu, podrobnější informace o výrobku v odkaze: AquaGrower Mineral Balance.

Soutěžní otázky zní:

  1. Na tomto blogu vznikl nedávno článek s mapou ČR s rozbory vody. Na 4 lokalitách se mi zatím nepovedlo rozbory dohledat. Které to jsou? (nápověda v článku pod mapou)
  2. Kolik variant Anubiasů máme v našem interaktivní atlasu rostlin? (nápověda v atlase rostlin)
  3. Na našem e-shopu nabízíme náš oblíbený japonský substrát značky Yokuchi. Máme aktuálně v nabídce také hnojiva této značky? (nápověda na e-shopu)

Hodně štěstí v soutěži!


Výherci předchozích soutěží:

  • Minerály AquaGrower Balance 350g (11.11.-25.11.2023) vyhrála: Lenka Mekyšova. Gratulujeme!
  • Sadu hnojiv AquaGrower (13.8.-31.8.2023) vyhrála: paní Vanda Gryczová. Gratulujeme!
  • Sadu hnojiv Allfa (9.12.2021-15.12.2021) vyhrál: pan Pavol Feješ. Gratulujeme!

Nechcete přijít o nové soutěže? Staňte se fanoušky surpanblogu na facebooku a dejte sledování stránky. Hodně štěstí v soutěžích.

Články o akvaristice najdete v rozcestníku SURPAN. Mrkněte také na atlas akvarijních rostlin a naši online akvaristiku.

[an error occurred while processing the directive]

98 komentářů k „Soutěže pro akvaristy”

Surpan

Odpovědět

Losování soutěže o AG Balance proběhne 28.11.2023.

27. 11. 2023 at 10:38 pm

Vaše odpověď

Vyžadované informace jsou označeny *