Akvária pro inspiraci

Inspirace není nikdy dost a někdy stačí malé postrčení, díky němuž se dokážeme posunout o několik „levelů“ výš. V této ukázce českých akvárií jde čistě o inspiraci, kterou můžeme načerpat od zkušených akvaristů, zabývajících se především rostlinnou akvaristikou.

Přehled povedených nádrží vznikl již dříve kvůli usnadnění výběru osvětlení u různě velkých akvárií – osvětlení pro akvária 30 – 99 litrů, pro akvária 100 – 199 litrů a 200 a více litrůChcete-li mrknout na má akvária, včetně popisu techniky, hnojiv, rostlin a živočichů, najdete je v článků: Má rostlinná akváriaPokud pořízení akvária teprve zvažujete, přečtěte si alespoň základy akvaristiky: Jak založit akvárium. Načtením informací před pořízením akvária můžete ušetřit nemalé peníze a vyhnout se zklamání z nezdaru.

Česká akvária pro inspiraci

Akvária do tohoto článku vybírám pečlivě. Podmínkou pro vložení je slušná fotka velmi zajímavého akvária (pouze česká akvária). Fotografie musí být pořízena čelně a ve slušné kvalitě. Vložení se nedá nikterak nárokovat, výběr provedu podle svého uvážení. Díky za pochopení.

Všechny fotografie byly vloženy se souhlasem majitele.

Rostlinná akvária pro inspiraci

Další články o akvaristice najdete v rozcestníku SURPAN. Mrkněte také na atlas akvarijních rostlin a naši online akvaristiku.

[an error occurred while processing the directive]

Vaše odpověď

Vyžadované informace jsou označeny *