Aplikace pro hubnutí – kalorické tabulky

kaloricke tabulky do mobilu

Ať už chcete zhubnout do plavek nebo se před Vánoci připravit na extrémní příjem sladkých a tučných jídel, bude se Vám hodit aplikace do mobilu, která je rozšířením webové verze kalorických tabulek a kterou využijete třeba při cestování. A mnohé potěší i rychlé skenování čárových kódů.

Pokud jste se tedy rozhodli redukovat vaší váhu (pomocí tabulek se dá nejen zhubnout, ale i nabírat, pokud máte podváhu), je systém kalorických tabulek, ať už webové rozhraní, nebo aplikace pro mobil, nejen zajímavou, ale i ověřenou variantou jak zhubnout (díky úpravě jídelníčku a běhu mám k dnešnímu dni o 15 kg méně).

Celé to funguje na tom, že si zapisujete (mobilní aplikace je propojena s webem) data, přesněji vaše příjmy jídla a zároveň i fyzickou aktivitu. Díky obrovské databázi potravin najdete jednoduše skoro vše během pár vteřin a pokud zde potravina není, jednoduše ji přidáte i s důležitými údaji dle etikety.

aplikace kaloricke tabulky recenze

Jak na to?

Provedete registraci a napíšete svou váhu, výšku, případně rozměry v pase, přes hruď a přes boky (někdo hubne na hmotnost, někdo rozměrově) a na kolik chcete shodit. Pak už si jen zapisujete, co jíte, jaké jste provedli činnosti a vidíte, kolik bílkovin, sacharidů, tuků, vlákniny a kalorií můžete ještě sníst. Pochopíte, co je moc tučné, čemu se raději vyvarovat a nebo naopak, co je potřeba jíst víc. Většina lidí má nadbytek tuků a cukrů a těžký nedostatek vlákniny a bílkovin pro tvorbu svalů.

Výsledky si pak můžete zobrazovat v grafech, abyste viděli, jak se daří hubnutí, nebo kolik kalorií denně sníte, jak moc Vám chybí vláknina, jestli dostatečně dodržujete pitný režim.

kaloricke tabulky jak zhubnout

Výhody aplikace

  • je zdarma
  • sledujete se si v grafech vývoj váhy a rozměrů
  • učíte se jíst vyváženěji a zdravěji
  • velká databáze potravin
  • oproti webovému rozhraní můžete potraviny scanovat

Nevýhody aplikace

  • potřebuje k fungování připojení k internetu

Videonávod, jak založit účet a fungovat na kalorických tabulkách

Shrnutí

Asi zatím nejlepší aplikace, která Vás naučí kontrolovat si, co jíte a kolik jíte a pokud vydržíte, výsledek se určitě dostaví. Hlavně pak pochopíte, jak zbytečné a špatné jsou diety, kdy se musíte silně omezovat, jíst jeden druh potravin nebo nejíst vůbec. Pochopíte, že můžete jíst skoro všechno, jen v jiném množství, něco víc, něco málo. Pak to jde skoro samo. Hodně štěstí s dietou.

Stáhnout tuto aplikaci si můžete tradičně na play.google.com pod odkazem Kalorické tabulky.

[an error occurred while processing the directive]

Leave A Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *